Dış Cephe Değiştirme Boya Yenileme Mantolama Dışcephe Fiyatları | Dekorasyon Ustaları
Warning: stream_set_timeout() has been disabled for security reasons in /home/dekorasyonustalari.com/httpdocs/wp-includes/class-smtp.php on line 234

Warning: stream_set_timeout() has been disabled for security reasons in /home/dekorasyonustalari.com/httpdocs/wp-includes/class-smtp.php on line 828

Dış Cephe Boyama

Dış Cephe Boyasında Dekorasyon Ustalarının size önerileri;

Dekorasyonustaları sizler dış cephe boyatılması talebinde bulunduğunuzda boya uygulanacak iklim ve yüzey koşullarına uygunluğuna dikkat eder, Aşırı yağış alan iklimlerde öncelikli tercih olarak neme dayanıklı boyalar kullanır. Bu da özel reçineli Verona Lite veya Veronasil gibi silikonlu dış cephe olmalı.

Aşırı yağış almayan ancak yoğun güneş ışınlarının olduğu iklimlerde dış cephe boyanızın neme dayanıklılığından daha önemlidir renklerin güneş ışınlarına dayanımı.Aşırı güneşli ( sıcak iklimlerde ) koyu canlı renklerden mutlaka kaçınırız.
Dış cephede uygulama yapacağınız yüzeyin durumuda boya tipinizi etkiler. Düzgün ince sıva yapılmamış yüzeylerde de düz boyalar değil grenli boyalar seçilmelidir, alt yüzey hatalarını kapatır.

Boyanın kalitesini, dayanıklılığını, işçiliğin alt yüzey işlemlerinin en az %50 etkilediğini asla unutmayın ve doğru işçilik yapacağınız dekorasyon ustalarını tercih edin.Dış cephe duvar boyalarınızda, yosun, küf, mantar oluşmaması için ambalajlarında antifungi, antialgi ibaresi bulunan boyaları seçiniz.